Detali paieška

Microsoft Office365

Produktų kategorijoje: 16
Rodoma 1 12 - 16 produktų
Rodoma 1 - 12 16 produktų

Apie Microsoft Office 365


Kiekvienas neatnaujinamas programinis produktas po kurio laiko praranda savo funkcionalumo patrauklumą, nes naudotojams atsiranda naujesnių, geresnių funkcijų poreikis. Jeigu norite, kad jūsų programinė įranga veiktų optimaliai ir turėtų pačias naujausias funkcijas, turėtumėte nuolat atnaujinti kompiuterines programas.

„Microsoft Office 365“ – biuro programa, reikalinga kiekviename kompiuteryje

„Microsoft Office“ paslaugomis jau daugelį metų naudojasi tūkstančiai vartotojų. Tai yra viena iš pirmaujančių biuro programų, naudojamų įvairių profesijų atstovų. Šiandien visi turėtų atkreipti dėmesį į „Microsoft Office 365“. Tai produktyvaus bendradarbiavimo, sudėtingų verslo problemų sprendimo ir duomenų saugojimo atnaujintas paslaugų paketas.

Šio paslaugų paketo naujas privalumas yra tai, kad jums jau nereikia įdiegti atskirų programų į savo išmanųjį telefoną ar kitus mobilius įrenginius. „Microsoft Office 365“ galite įdiegti iškart keliuose įrenginiuose, įskaitant „Windows“ kompiuterius, „Mac“ kompiuterius, „Android“, „iOS“ telefonus ir planšetinius kompiuterius. Be to, naudodami „Office 365“, gausite vietą „OneDrive“ internetinėje saugykloje, „Skype“ (namų reikmėms) ir „Outlook.com“ platesniam naudojimui.

Instaliavę „Office 365“ visuose įrenginiuose galite gauti išplėstines programų versijas

Programų paketas, skirtas dirbti su dokumentais, yra neatskiriama „Windows“ dalis, nors ji ir pateikiama atskirai. „Office 365“ padeda automatizuoti darbus. Šiuolaikinės programos leidžia sukurti dokumentų šablonus, nustatyti priminimus ar organizuoti automatinį siuntimą.

Legalios „Microsoft Office 365“ kaina prieinama, o galimybės, įskaitant ir nuolatinius atnaujinimus bei operatyvią pagalbą, iškilus techninėms kliūtims, didžiulės.

„Office 365“ programos tiek namams, tiek verslui:

• „Word“

Populiariausia programa yra „Microsoft Word“ teksto redaktorius, kurį naudoja daugelis kompiuterių vartotojų. Ši programa leidžia sukurti ir redaguoti tekstus, įterpti lenteles ir nuotraukas į tekstą, jei reikia, čia galite padaryti paprastus brėžinius ir diagramas.

• „Excel“


Skaičiuoklės redaktorius, būtinas tiek darbui su lentelėmis, tiek kai kuriems skaičiavimams. Naudojantis šiuo įrankiu galimas lengvas formulių įterpimas, lentelės fragmentų ir objektų pavadinimų nustatymas, skaičiavimo parametrų nustatymas. Formulių ir kitų galimybių gausa yra tikrai įspūdinga.

• „PowerPoint“

Pristatymams skirta programa padės jums gražiai vizualizuoti pranešimą. Įrankis leidžia sukurti pristatymus, susidedančius iš atskirų skaidrių. Jų dizainui galima taikyti ir derinti tekstinę medžiagą, lenteles, grafikus, vaizdus, garso įrašus ir net vaizdo įrašus.

• „Outlook“

Apjungia pašto ir informacijos valdymo funkcijas, įskaitant kalendoriaus funkcijas bei užduočių planavimą. Tai pažangios galimybės organizuoti paštą, ieškoti, bendrauti. Programa leidžia jums mėgautis galimybe dirbti produktyviai ir palaikyti ryšį su kolegomis.

• „Publisher“

Su šia programa galite vizualiai pateikti informaciją apie savo projektą ar įmonę knygelės, vizitinės kortelės ar net profesionalaus katalogo forma. Pateikiami šablonai, su kuriais patogu kurti savo publikaciją. Jei jie netinka, yra galimybė patinkančius atsisiųsti iš interneto.

• „Access“

Programa padeda dirbti su duomenų bazėmis ir jų objektais. „Access“ – tai galingas redaktorius, kuris yra duomenų bazių valdymo sistema. Jis naudoja dinaminį mainų modelį tarp tinklo išteklių ir taikomųjų programų bei pažangias priemones bet kokios rūšies informacijos apdorojimui. Informaciją pateikia aiškios ir nuoseklios struktūros pavidalu.

• „OneNote“

Puiki priemonė užrašams. „OneNote“ yra panaši į elektroninę užrašų knygutę. Galite susikurti neribotą skaičių užrašų knygučių ir patogiai ten fiksuoti informaciją. Kad būtų lengviau rasti informaciją, puslapiai gali būti išdėstyti pagal spalvą. Į puslapius galima įterpti nuotraukas, garsą, vaizdo įrašus.

Naudokitės naujausiomis programų versijomis. „Microsoft Office 365“ kaina palyginus su šios legalios programos teikiamomis galimybėmis nėra aukšta.

Ar naudojant „Microsoft Office 365“ būtinas internetas?

Nors šiandien retas žmogus savo kompiuteryje neturi internetinio ryšio, visgi dar pasitaiko klausimų dėl jo reikalingumo naudojant „Office 365“.

Norint įdiegti ir suaktyvinti „Microsoft Office 365“, reikalinga prieiga prie interneto. Ji leidžia valdyti asmeninę abonemento paskyrą, pavyzdžiui, įdiegti programą kituose kompiuteriuose arba pakeisti nustatymus. Interneto ryšys taip pat reikalingas norint pasiekti „OneDrive“ saugyklos dokumentus.

Rekomenduojama reguliariai prisijungti prie interneto, kad patikrintumėte naujas versijas ir pasinaudotumėte automatiniais naujinimais.

Tiesioginiam darbui su „Microsoft Office 365“ programomis, pvz., „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“, interneto prieiga nereikalinga, nes visos jos yra įdiegtos kompiuteryje. Dėl to galite dirbti ten, kur internetas nepasiekiamas.

„Microsoft Office 365“ – optimizuoja įmonių darbą ir taupo lėšas

„Office 365“ tinkamas naudoti mažoms, vidutinėms ir stambioms įmonėms. Tai pilnas biūro programų paketas, kurio visiškai užtenka atliekant įvairias užduotis kompiuteriu. Įsigijus šią programinę įrangą galima iš karto sutelkti dėmesį į verslą ir darbo atlikimą, o ne į technines detales ir programų paiešką. Administracines užduotis galite atlikti konfigūruodami skirtingus naudotojų prieigos lygius. Internete pateiktos paprastos instrukcijos, kaip pridėti vartotojus ir nustatyti „Office 365“, kad jūsų darbuotojai galėtų greitai pradėti naudotis programa.

„Microsoft Office 365“ – ne tik funkcionali, bet ir saugi programa

Naudodami „Office 365“ užtikriną netik didelį finkcionalumą, bet ir patikimą apsaugo savo klientams. Daugiafunkcinės apsaugos sistemos stebi ir tikrina jūsų paslaugas, pranešimus, dokumentus ir visus duomenis – apsaugo nuo vagystės, šlamšto ir kenkėjiškų programų 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Atsižvelgdami į šios biuro programos galimybes, turime sutikti, kad legalios „Microsoft Office 365“ kaina tikrai gera. Užsisakykite šią programą savo namams, smulkiam ar stambiam verslui tel.: +370 5 2005005 arba el. paštu info@distributor.lt