Detali paieška

Microsoft 365

Produktų kategorijoje: 5
Rodoma 1 5 - 5 produktų
Rodoma 1 - 5 5 produktų

Apie Micorosoft 365


„Microsoft 365“ yra pilnas „Microsoft“ debesies produktų ir paslaugų rinkinys, skirtas darbo vietoms, bendravimui ir vieningiems ryšiams organizuoti. Jis leidžia dirbti su paštu, bendrais ir asmeniniais dokumentais, kontaktais ir kalendoriumi iš beveik bet kokio įrenginio ir vietos.

Nekyla abejonių, kad „Microsoft 365“ labai supaprastina administravimo užduotis, nes „Microsoft“ administravimo centras suteikia jums pilną nustatymų ir diegimo procedūrų valdymą. Taip jūs sutaupote ir laiko, ir pastangų bei galite sutelkti visą dėmesį į pagrindinius verslo projektus, kurie padidina jūsų įmonės konkurencingumą.

„Microsoft 365“ – puikus sprendimas verslui ir asmeniniam naudojimui, nes įsigydami taip pat gaunate:

1. Biuro paketas

Visada naujausios „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir kitos programos.

Populiariausia programa yra „Microsoft Word“, leidžianti jums sukurti ir redaguoti tekstus, įterpti lenteles ir nuotraukas į tekstą, daryti paprastus brėžinius ir diagramas.

„Excel“ – skaičiuoklės redaktorius, kuriuo naudojantis šiuo įrankiu galimas lengvas formulių įterpimas, lentelės fragmentų ir objektų pavadinimų nustatymas, skaičiavimo parametrų nustatymas.

„PowerPoint“ programa padeda jums vizualizuoti pranešimą. Ji leidžia sukurti pristatymus, susidedančius iš atskirų skaidrių, kurių dizainui galima taikyti ir derinti tekstinę medžiagą, lenteles, grafikus, vaizdus, garso įrašus ir net vaizdo įrašus.

Tai dažniausiai naudojamos biuro paketo programos, bet į jį įeina ir „Outlook“, „Publisher“, „Access“, „OneNote“. Į šias programas labiausiai turėtų dėmesį atkreipti verslo atstovai, kuriems svarbus operatyvumas ir griežtas laiko režimas.

2. Administravimas ir diegimas

Greitas ir paprastas naujų įrenginių prijungimas ir valdymas. Microsoft atlieka pastovią priežiūrą Exchange Online duomenų centrų, užtikrindama nenutrūkstamą serviso darbą.

„Exchange Online“ klientai naudojasi periodiniais „Exchange“ naujinimais, susijusiais su naujausiomis technologijomis, įskaitant naujus „Exchange Server“ leidimus. Šie naujinimai yra prieinami nemokamai ir užtikrina, kad klientai visada naudotųsi naujausia programine įranga.

3. El. paštas ir kalendorius

„Microsoft 365“ suteikia galimybę naudotis elektroninio pašto funkcija. Būtent „Microsoft Exchange Online“ yra į „Microsoft 365“ paketą įeinanti verslui skirta el. pašto programa, prie kurios prisijungti galima iš bet kur. Tai pilnas sprendimas, skirtas valdyti el. laiškus, kalendorius, kontaktus ir užduotis.

4. Failų saugojimas

Suteikiama galimybė valdyti 1 TB saugomus failus prisijungus iš bet kokio įrenginio ir iš bet kurios pasaulio vietos.

5. Duomenų apsaugos priemonės

Suteikiama įmonės informacijos apsauga asmeniniuose ir verslo įrenginiuose. Taip pat užtikrinama saugi prieiga prie „Microsoft 365“ paslaugų iš bet kurio įrenginio.

6. Apsauga nuo kibernetinių grėsmių

Jeigu įmonei reikia apsaugoti duomenis arba laikytis teisinių ir reguliavimo standartų, „Microsoft 365“ – geriausias pasirinkimas. Išplėstinė apsauga nuo grėsmių (ATP) padeda apsaugoti jūsų verslą nuo įsilaužimų, kuriais siekiama nutekinti informaciją apie darbuotojus ir klientus. Programa suteikia apsaugą nuo nesaugių priedų, įtartinų nuorodų ir kitų kenksmingų programų.

7. Patikimumas ir parama

„Microsoft 365“ ne tik suteikia bendravimo ir verslo produktyvumo didinimo priemones bei galimybę valdyti įmonės procesus, bet ir žymiai sumažina vietinių serverių diegimo išlaidas.

„Microsoft 365“ gali dirbti kartu su jau įdiegtais vietiniais serveriais, leidžiančiais pasirinkti geriausią hibridinę vietinės programinės įrangos ir internetinių paslaugų konfigūraciją Jūsų įmonės ir vartotojų poreikiams.

Dirbant su šia programa garantuojamas 24/7 paslaugos palaikymas.

„Microsoft 365“ – pažangiausias pasirinkimas tiek namams, tiek verslui

Tiek savo asmeniniame kompiuteryje, tiek IT sistemoje verslo įmonėje reikalinga pažangiausia XXI amžiaus programinė įranga. Darbas bus lengvesnis, patogesnis, greitesnis ir našesnis, nes „Microsoft 365“ be visų minėtų priežasčių taip pat padeda atlikti ir kitas svarbias užduotis:

• universali priemonė šiuolaikinės komandos darbui organizuoti;
• virtuali lenta, skirta užsibrėžtiems uždaviniams, užduotims, užduočių vykdymo etapams, skubioms užduotims ir pan. žymėti;
• įrankis, leidžiantis sujungti įvairias paslaugas ir duomenų bazes į vieną darbo eigą;
• individualus planuotojas, leidžiantis vartotojui nuspręti, kuri jo užduotis yra svarbesnė ir skubesnė;

Rekomenduojame Jums įsigyti legalią „Microsoft 365“ versiją ir greitai bei paprastai paleisti programų diegimo ir konfigūravimo įrankį, kuris:

• automatiškai nustato programinės įrangos atnaujinimo poreikį;
• įdiegia programas su būtinais naujinimais;
• sukuria el. paštą.

UAB „Atviros informacinės sistemos“ rekomenduoja geriausius „Microsoft“ produktus. Kreipkitės į mus ir mūsų profesionalai padės išsirinkti geriausią sprendimą Jūsų arba Jūsų įmonės kompiuteriams telefonu +370 5 2005005 ar el. paštu info@distributor.lt