Detali paieška

Webtitan interneto apsauga

Produktų kategorijoje: 4
Rodoma 1 4 - 4 produktų
Rodoma 1 - 4 4 produktų

Apie WebTitan interneto programas


Kiekviena didelė įmonė susiduria su problema, kaip tinkamai apsaugoti savo IT sistemą, kad ji tinkamai veiktų ir duomenys būtų saugūs.

„WebTitan“ siūlo pažangų ir lengvai naudojamą sprendimą, skirta apsaugoti įmonių kompiuterius naršant internete. Realiu laiku jis apsaugo kompiuterius nuo interneto grėsmių, pvz., kenkėjiškų programų, sukčiavimo ir pan.

Tai yra funkcionali, lengvai diegiama ir valdoma programa, sukurta taip, kad užtikrintų geriausią organizacijos apsaugą.

„WebTitan Gateway“ yra interneto saugumo ir turinio filtravimo sprendimas

Programa siūlo geriausias kenkėjiškų programų apsaugos priemones. „WebTitan Gateway“ tiekiama kaip programinė įranga, naudojama jūsų pačių techninėje įrangoje arba virtualioje infrastruktūroje.

„WebTitan“ yra interneto turinio filtras, kuris stebi, kontroliuoja ir saugo įmones bei vartotojus nuo interneto grėsmių. Interneto filtravimo sprendimas suteikia realiu laiku automatizuotą kenkėjiškų grėsmių aptikimą ir blokavimą.

Šios programos žiniatinklio filtras blokuoja daugiau nei 300 000 kenkėjiškų programų ir kenkėjiškų svetainių kiekvieną dieną.

Kreipkitės į mus tel.: +370 5 2005005 arba el. paštu: info@distributor.lt ir pasiūlysime geriausią apsaugos sprendimą.