Detali paieška

Kaspersky antivirusinės programos

Produktų kategorijoje: 27
Rodoma 1 12 - 27 produktų
Rodoma 1 - 12 27 produktų

Apie Kaspersky Lab antivirusines programas


Tiek darbe, tiek laisvalaikiu, kompiuteriu ir kitais įrenginiais naudojamasi itin dažnai. Reikėtų nepamiršti, kad naudojant interneto prieigą, kompiuteris visada yra pavojuje ir gali būti užkrėstas virusais. Tai kenkėjiška programa, kuri gali sugadinti jūsų įrenginį, pavogti privačius duomenis, siekiant pasisavinti jūsų tapatybę ir pan. Atsižvelgiant į šią situaciją, nuolat kuriamos programos, padedančios išvengti šių virtualių pavojų.

1997 m. pirmąją savo antivirusinės programos versiją išleidusi „Kaspersky Lab“ šiandien jau pasiekė didžiulį populiarumą ir ją, kaip patikimą įrenginių apsaugą, naudoja milijonai vartotojų.

UAB „Atviros informacinės sistemos“ siūlo įsigyti efektyvias ir greitai į įvairias virtualias grėsmes reaguojančias antivirusines programas:

• jūsų namams;
• smulkiajam verslui;
• stambiems verslo klientams.

Kodėl verta įsigyti antivirusinę programą?

„Kaspersky Lab“ antivirusinė programa – patikima kompiuterio apsauga nuo kibernetinių grėsmių

„Kaspersky“ antivirusinė programa paprastai instaliuojama ir lengvai valdoma programa. Ji automatiškai nuskaito jūsų kompiuterį ir aptinka virtualias grėsmes ir virusus, kurie gali paveikti prietaiso darbą ar darbo našumą. „Kaspersky Lab“ antivirusinė apsaugo jus nuo „Ransomware“ virusų, kurie užšifruoja duomenis ir reikalauja išpirkos, norint juos susigražint. Jeigu jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas, ši antivirusinė priemonė padės greitai pašalinti kenkėjišką programą ir išvengti duomenų praradimo bei kitų problemų įrenginyje.

Ši antivirusinė programa turi visas pagrindines apsaugos funkcijas, keletas iš jų:

• klasikinis antivirusinis, šnipinėjimo programų aptikimo modulis;
• apsauga internete ir žiniatinklio antivirusinė priemonė, kuri apsaugo įrangą realiu laiku naršant internete;
• nauja funkcija – virtuali klaviatūra, leidžianti saugiai įvesti duomenis ir apsaugo nuo „Keylogger“ tipo programų, vagiančių naudotojų vardus ir slaptažodžius.

Taip pat „Kaspersky Lab“ produktuose yra tėvų kontrolės funkcija, kuri apsaugo vaikus nuo nepageidaujamų interneto svetainių lankymo.

„Kaspersky“ antivirusinė patikrina, blokuoja bei šalina virusus ir su jais susijusias grėsmes. Virusas pašalinamas nepažeidžiant kompiuteryje esančių duomenų.

Mokėti ar nemokėti už antivirusinę programą?

Jeigu renkatės „Kaspersky Free“ antivirusinę programą, ji dalinai blokuos kenkėjiškus ar įtartinus failus ir tinklalapius, įspėdama apie galimus pavojus. Vis dėlto reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nemokama „Kaspersky Lab“ versija, kaip ir kitos nemokamos antivirusinės programos, praleidžia naujausius virusus arba turi kitų spragų.

Tinkamiausią „Kaspersky Lab“ antivirusinę programą galima įsigyti už prieinamą kainą. Tada būsite garantuoti, kad jūsų kompiuteris ar kita IT įranga bus patikimai apsaugota nuo virtualių grėsmių.

UAB „Atviros informacinės sistemos“ siūlo patikimas „Kaspersky Lab“ programas

Norėdami apsisaugoti šiame skaitmeniniame pasaulyje, rinkitės visame pasaulyje plačiai paplitusias „Kaspersky Total Security“, „Kaspersky Internet Security“ ir kitas individualiam naudojimui ar verslui skirtas programas.

„Kaspersky Internet Security“ užtikrina patikimą apsaugą visiems jūsų virtualaus gyvenimo aspektams:

• apsauga nuo virusų, „Ransomware“ ir kitų grėsmių;
• komunikacijos ir asmens duomenų privatumo apsauga;
• saugo jus, kai naudojatės internetine bankininkyste, pirkdami naudojant kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

Šis sprendimas turi savyje „Tėvų kontrolės“ modulį, kuris ne tik padės blokuoti interneto grėsmes, bet ir kontroliuoti vaikų mobilių įrenginių naudojimą.

„Kaspersky Endpoint Security for Business“ programa yra skirta verslui. Ji puikiai apsaugo jūsų įmonės IT ūkį nuo įvairaus tipo grėsmių. „Kaspersky Lab“ antivirusinė apsauga verslui pasižymi savo centralizuotu valdymų, kuris administratoriams suteikia begale valdymo galimybių. Keleta iš jų:

• centralizuotas visų kompiuterių valdymas;
• galimybė diegti, išdiegti programinė įranga nuotolinių budu;
• daugybe ataskaitu apie atakas, virusų aptikimą, nesankcionuotus veiksmus;
• kompiuterių šifravimo galimybė, siekiant labiau apsaugoti įmonės duomenis;
• kompiuterių inventorizacija ir daug kitų papildomų funkcijų.

Vis dar kyla klausimų, kaip tinkamai išsirinkti?

UAB „Atviros informacinės sistemos“ komanda jums mielai atsakys į klausimus ir padės išsirinkti geriausią, jūsų lūkesčius atitinkantį saugumo sprendimą.

Susisiekite su mumis tel.: +370 5 2005005 bei el. paštu: info@distributor.lt