Detali paieška

Mcafee antivirusinės programos

Produktų kategorijoje: 3
Rodoma 1 3 - 3 produktų
Rodoma 1 - 3 3 produktų

Apie McAfee anitirusines programas


1989 metais įkurta „McAfee“ korporacija, kurios būstinė yra JAV Kalifornijos valstijoje, Santa Clara mieste – vienas iš pirmųjų ir labiausiai žinomų antivirusinių programų prekių ženklų. Šiandien ji yra viena iš patikimiausių įmonių, kuri kuria galingą antivirusinę įrangą, neleidžiančią kenkėjiškoms programoms patekti į kompiuterį ir kitus įrenginius.

„McAfee“ produktais šiuo metu visame pasaulyje naudojasi apie 450 mln. vartotojų. Ši produkcija dažnai pasirenkama dėl to, kad ji siūlo vis naujus sprendimus, skirtus kompiuterių antivirusinei apsaugai namų kompiuteriams ir IT sistemoms mažose įmonėse.

Šio gamintojo antivirusinė programa turi puikių funkcijų, kurios užtikrina saugumą internete, įskaitant interneto apsaugą, socialinio tinklo apsaugą, „antispam“ ir net tėvų kontrolę.

„McAfee“ sprendimai optimizuoja kompiuterių ir jų sistemų veikimą

Nors „McAfee“ turi šiek tiek mažiau funkcijų negu kitų antivirusinių kompanijų produktai, vis dėlto siūlo funkcijų, kurios padeda optimizuoti darbą kompiuteriu. Tai:

• „QuickClean“, kuris nuskaito visą kompiuterį ir randa sugadintus duomenis, laikinus failus ar kitas problemas, kurios sulėtina kompiuterio darbą. Šių problemų sprendimas padidina įrenginio greitį ir atlaisvina daugiau vietos jūsų kompiuteryje.
• „McAfee“ pažeidžiamumo nuskaitymas patikrina, ar jūsų kompiuteryje yra saugumo spragų. Tai užtikrina, kad jūsų programinė įranga visada bus atnaujinta, o operacinė sistema veiks sklandžiai.

„McAfee“ produktai gali užtikrinti kiekvieno kompiuterio ir viso tinklo saugumą

Esminiai teikiamos antivirusiniės privalumai:

• apsaugoti visus namų įrenginius;
• palaikomos platformos („Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“); • tėvų kontrolė;
• slaptažodžių valdymo sistema;
• duomenų vagystės apsauga;
• saugūs pirkiniai, pokalbiai ir internetinės bankininkystės operacijos;
• saugi „Cloud“ saugykla failams.

„McAfee“ antivirusinė programa leidžia apsaugoti visus namų tinklo įrankius. Galite nustatyti, kuris įrenginys galės prisijungti prie jūsų „Wi-Fi“ tinklo. Galiausiai, tinklo tvarkyklė leidžia konfigūruoti namų tinklą ir nuspręsti, kurie įrenginiai gali pasiekti jūsų tinklą, ir kurie turėtų prašyti leidimo prisijungti.

McAfee antivirusinė saugo dirbant virtualioje aplinkoje

Antivirusinė taip pat blokuoja įtartiną iš interneto į kompiuterį ir įrenginius ateinantį srautą. Jeigu pasirinksite, pavyzdžiui, „McAfee Internet Security“, paprastai ir greitai galėsite įsidiegti programą visuose asmeniniuose įrenginiuose. „Internet Security“ suteikia papildomą apsaugos lygį internete.

Kai esate prisijungę prie interneto, grėsmė kyla ne tik tada, kai paspaudžiate ant kenkėjiškų nuorodų. Yra pavojus, kad kažkas gali pasiekti jūsų kompiuterį ir pavogti jūsų asmeninius ir konfidencialius failus. „McAfee“ antivirusinė programa suteikia galimybe naudotis slaptažodžių tvarkyklę, kuri saugo visą prisijungimo informaciją. Tai taip pat leidžia jums vienu spustelėjimu pasiekti savo mėgstamas svetaines ir programas.

Pagrindinis antivirusinių programų tikslas – apsaugoti kompiuterio techninę dalį, programinę įrangą, privatumą ir svarbius duomenis.

„McAfee“ ir jos produkcijos platintojai UAB „Atviros informacinės sistemos“ savo klientams teikia operatyvią pagalbą.

Taip pat jums padės ir į jūsų klausimus atsakys Lietuvoje „McAfee“ produkciją platinanti UAB „Atviros informacinės sistemos“ komanda. Jeigu antivirusinę programą įsigysite pas mus, garantuojame nemokamą techninę pagalbą visą įsigytų licencijų naudojimosi laikotarpį.

Jūsų pageidavimus išgirsime ir reikiamą programinę įrangą pasiūlysime, skambinkite tel.: +370 5 2005005 ar el. paštu: info@distributor.lt