Detali paieška

Acronis programa biurui

Produktų kategorijoje: 11
Rodoma 1 11 - 11 produktų
Rodoma 1 - 11 11 produktų

Apie Acronis programas


Dirbant su dokumentais svarbus ne tik kokybiškas jų apdorojimas, bet ir tinkama apsauga. „Acronis“ yra atsargines duomenų kopijas kurianti programinė įranga, turinti daug naudingų ir reikalingų funkcijų.

Tradicinį „Acronis“ paketą sudaro du pagrindiniai komponentai: „Acronis Disk Director“ ir „Acronis True Image“.

„Acronis“ programa yra pirmaujanti duomenų atsarginių kopijų kūrimo, atkūrimo ir saugios prieigos sprendimų, skirta namų vartotojams, mažoms ir vidutinėms įmonėms bei didelėms organizacijoms. Palaiko atsarginių kopijų sprendimus fiziniams, virtualiems ir debesų serveriams. Galima naudoti centralizuota valdymą saugiam failų bendrinimui ir sistemos diegimui.

Kodėl „Acronis“ dėmesio verta programa?

Dėl „AnyData Engine“ technologijos „Acronis“ siūlo patogius, išsamius ir patikimus produktus darbui su vietiniais, nuotoliniais, debesies ir mobiliaisiais prietaisais. Ši programa yra neabejotina lyderė naujos kartos kibernetinio saugumo duomenų technologijoje.

„Acronis True Image“ – yra duomenų atsarginio kopijavimo ir atstatymo sistema. Programa palaiko lokalu, tinklini ir „online“ atsarginį kopijavimą su apsauga nuo virusų šifruotojų (Acronis Active Protection technologija) ir saugia „debesų“ saugykla (Acronis Cloud). Programa leidžia atkurti viską kartu su operacine sistema, t.y. su visomis įdiegtomis programomis, tvarkyklėmis, nustatymais, dokumentais ir tt.

„Acronis True Image“ programoje yra keletas iš anksto nustatytų filtrų, su kuriais galite kurti atsargines vaizdo įrašų, dokumentų, muzikos, nuotraukų ir failų kopijas. Atsarginio kopijavimo patogumui atsirado naujas parametras, kuris kiekvieną kartą paleidžia atsarginį kopijavimą, kai pajungiams konkretus (pasirinktas) išorinis diskas.

„Acronis“ sukuria duomenų kopijas el. pašto programoje ir kopijuoja: laiškus, sąskaitas, kalendorių, užduotis, užrašus, parašus, naujienas, pasirinktinius „Microsoft Outlook“ ir „Outlook Express“ nustatymus.

Dirbti su „Acronis“ programa – saugu

Darbas su duomenų atsarginėmis kopijomis pasikeitė – dabar šis procesas saugesnis ir patikimesnis. Pavyzdžiui, aplankai, kuriuose yra atsarginės kopijos, gali būti apsaugoti slaptažodžiu. Jo nežinant, niekas negalės peržiūrėti juose saugomų duomenų ir juos nutekinti, naudoti esamą informaciją ir ją keisti.

Naudodami programą, galite klonuoti kietuosius diskus. Tai reiškia, kad visas vieno kietojo disko turinys perkeliamas į kitą. Tokiu atveju kopijuojama disko struktūra, informacija, įkrovos įrašai ir pan. Ši funkcija paprasčiausiai būtina tais atvejais, kai vartotojas dėl kokių nors priežasčių keičia kompiuterio kietąjį diską.

UAB „Atviros informacinės sistemos“ specialistai pasiruošę Jums patarti ir padėti įsigyti bei įdiegti pažangiausias programas. Jeigu turite klausimų arba norite įsigyti mūsų siūlomus produktus, susisiekite su mumis tel.:+370 5 2005005 arba el. paštu: info@distributor.lt