Detali paieška

Microsoft Exchange online

Produktų kategorijoje: 7
Rodoma 1 7 - 7 produktų
Rodoma 1 - 7 7 produktų

Apie Exchange Online


„Exchange Online“ paslauga yra įtraukta į „Microsoft Office 365“ programinės įrangos paketą kaip „debesies“ paslauga. Šią paslaugą naudoja tiek mažos, tiek didelės įmonės.
„Microsoft Exchange Online“ leidžia organizacijoms naudotis „Exchange“ pašto serverio funkcijomis prisijungiant prie sistemos internetu, todėl programų nereikia įdiegti į patį kompiuterį.

„Microsoft Exchange Online“ paslaugos privalumai:

Saugumas ir patikimumas. „Exchange Online“ padeda apsaugoti jūsų duomenis naudodama „anti-malware“ ir „anti-spam“ technologijas.
Pastovi sistemos kontrolė. Produkto valdymas vykdomas internetine administravimo konsole, kuri suteikia prieiga iš bet kur ir bet kada, to dėka galite visada valdyti savo sistemą
Paprastas naudojimas ir priežiūra. Sistema nereikalauja papildomo dėmesio, kadangi visi atnaujinimai ir sisteminių klaidų taisymai vyksta automatiniu rėžimu. Vartotojai savo paskyras gali pasiekti iš bet kur, tam reikalinga tik interneto prieigą.

„Microsoft Exchange online“ naudoja patikimus duomenų saugumo metodus:

• SSL (Secure Sockets Layer - Secure Sockets Layer) yra protokolas, kuris užtikrina saugų ryšį tarp kliento ir serverio. Duomenų mainų konfidencialumą užtikrina šifravimas naudojant specialų algoritmą.

• TLS (Transport Layer Security) yra modernizuota SSL protokolo versija. Šis protokolas papildomai naudoja specialius algoritmus, kad užtikrintų informacijos srauto konfidencialumą ir saugumą.

Duomenis galite pasiekti bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra internetas.

Į Jūsų klausimus atsakysime ir reikiamą programinę įrangą pasiūlysime, jei susisieksite su mumis tel.: +370 5 2005005 arba el. paštu: info@distributor.lt