Detali paieška

Kaspersky el. pašto programos

Produktų kategorijoje: 1
Rodoma 1 1 - 1 produktų
Rodoma 1 - 1 1 produktų

Apie Kaspersky Lab el. pašto programas


Tiek privačiame gyvenime, tiek darbe elektroninį paštą naudojame pakankamai dažnai. Visgi jo naudojimas gali būti ne tik naudingas, tačiau ir pavojingas. Kodėl?

El. paštas yra laikomas vienu iš pagrindinių kanalų, per kurį į mūsų IT sistemas patenka kenkėjiškos programos. Dėl elektroninio pašto atakų jūsų verslas gali patirti didelių nuostolių. Privatūs asmenys dėl tos pačios priežasties gali prarasti daug vertingų duomenų.

„Kaspersky mail“ – užkerta kelią kenkėjiškoms programoms plisti per jūsų el. pašto dėžutes

„Kaspersky Security“ pašto serveriams naudoja pažangias technologijas, kad apsaugotų el. priedus ir palaikytų gerą sistemų darbo našumą.

Kai el. pašte blokuojamos kenkėjiškos programos ir šlamštas, sumažėja pavojaus rizika, neleidžiama nepageidaujamiems objektams patekti į vartotojų kompiuterius per el. paštą.

Rūpinantiems savo ar įmonės duomenų apsauga kompiuteryje, rekomenduotina rinktis „Kaspersky Security for Mail Server“. Juk labai svarbu, kad virusų ir kitų kenkėjiškų programų kelias į jūsų IT sistemas būtų patikimai užkirstas.

Susisiekite su mumis tel.: +370 5 2005005 arba el. paštu: info@distributor.lt ir mes patarsime, kaip tinkamiausiai apsaugoti jūsų kompiuterius.