Detali paieška

Abbyy programa biurui

Produktų kategorijoje: 31
Rodoma 1 12 - 31 produktų
Rodoma 1 - 12 31 produktų

Apie Abbyy programas


Visame pasaulyje su popieriniais dokumentais dirbančios organizacijos naudoja „Abbyy“ programinę įrangą, kad automatizuotų daug laiko reikalaujančias užduotis ir optimizuotų verslo procesus. Šios programinės įrangos produktai taip pat naudojami ir įvairiuose didelio masto vyriausybės projektuose visame pasaulyje.

„Abbyy“ optinio atpažinimo programinė įranga yra komplektuojama su pirmaujančių gamintojų įranga: „BenQ“, „Epson“, „Fujitsu“, „Fuji Xerox“, „Microtek“, „Panasonic“, „Plustek“, „Toshiba“, „Xerox“ ir kt.

UAB „Atviros informacinės sistemos“ rekomenduoja naudotis šios pažangios biuro programos galimybėmis

„Abbyy“ programa biurui, atsižvelgiant į funkcijas, turi kelias versijas:

• „Abbyy FineReader“

Tai optinio teksto atpažinimo programa. Ji – idealus sprendimas tiems, kuriems reikia aukščiausio lygio teksto atpažinimo ir išsaugojimo. Programa greitai ir tiksliai išverčia popierinius dokumentus, PDF failus ir skaitmenines dokumentų nuotraukas į redaguojamus formatus. Rezultatai gali būti redaguojami „Microsoft Office“ programose, siunčiami elektroniniu paštu arba skelbiami internete.

• „Abbyy Lingvo“

Tai moderniausias žodynas. Jį galima įsidiegti į kompiuterius, planšetes, išmaniuosius telefonus. Galimas greitas tiesioginis žodžių ir frazių vertimas teksto skaitymo metu.

• „Abbyy FlexiCapture“

Tai galinga duomenų įvedimo iš bet kokių dokumentų sistema, įskaitant vadinamąsias formas (pvz., anketas). Programa taip pat atpažįsta spausdintą ir ranka rašytą tekstą.

• „Abbyy PDF Transformer“

Universali ir paprasta programa, skirta dirbti su PDF failais. Konvertuoja visus PDF dokumentus į redaguojamus formatus, sukuria PDF dokumentus iš „Microsoft Office“ dokumentų, sujungia kelis skirtingus dokumentus į vieną PDF failą.

• „Abbyy Recognition Server“

Serverinė dokumentų atpažinimo programa. Ji gali veikti kaip nepriklausoma programa arba būti integruota į elektroninę dokumentų valdymo sistemą, elektroninį archyvą ir pan.

„Abbyy FineReader 14“ „Enterprise“ – UAB „Atviros informacinės sistemos“ rekomenduojama pažangi teksto atpažinimo programinė įranga

„FineReader“ atkuria dokumentą taip, tarsi tai padarytų asmuo. Dėl to ši sistema yra idealus sprendimas tiems, kuriems reikia aukščiausio lygio atpažinimo tikslumo ir dizaino išsaugojimo.

• „Abbyy FineReader“ išverčia popierinius dokumentus, PDF failus ir skaitmenines dokumentų nuotraukas į redaguojamą elektroninį formatą su visišku išvaizdos išsaugojimu. Galite redaguoti rezultatus, siųsti el. paštu, skelbti internete, išsaugoti įvairiais formatais, įskaitant PDF.

• „ADRT“ technologija leidžia „FineReader“ nustatyti dokumento struktūros elementus: antraštes ir poraštes, išnašas, paveikslėlių ir diagramų, stilių, šriftų, puslapių numerius.

• Vienu pelės paspaudimu galite gauti tikslią elektroninę fotografuoto dokumento kopiją, kurią galima išsaugoti įvairiais formatais, išsiųsti elektroniniu paštu arba paskelbti internete.

„Abbyy FineReader 14“ viskas suprojektuota taip, kad jums nereikėtų papildomų nustatymų. Paprasčiausiai pasirinkite vieną iš reikiamų dokumentų apdorojimo scenarijų ir per kelias sekundes gaukite puikų rezultatą.

„Abbyy“ programa naudojasi tokios bendrovės kaip „Canon“, „Microsoft“, „NewSoft“, „Samsung Electronics“ ir kt.

Užsisakykite jums tinkamiausią „Abbyy“ programą. Integruoti dokumentų apdorojimo scenarijai ir interaktyvūs patarimai padės susidoroti su bet kokia užduotimi. Mūsų rekomenduojamose programose yra daugybė galimybių, kurios patenkins reikliausius poreikius.

Susisiekite su mumis tel.: +370 5 2005005 arba el. paštu: info@distributor.lt